fbpx
 

Léčba IVF s darováním

image-decoration

IVF (In Vitro Fertilisation)

Léčba je zaměřena na páry, kdy z různých důvodů jeden nebo dokonce oba partneři nemohou využít vlastní reprodukční buňky a přesto se nechtějí vzdát myšlenky na rodinu.

Díky nejmodernějšímu vybavení a vysoce kvalifikovaným odborníkům v centru Stellart Clinic, můžeme pomoci našim klientům stát se rodiči pomocí darovaného vajíčka, spermatu nebo embrya.

Dárcovství vajíček, spermií a embryí je v České republice legální, dobrovolné a bezpečné, protože je založeno na principu anonymního vztahu mezi dárcem a neplodným párem.

Všichni dárci musí splňovat přísné podmínky pro darování reprodukčních buněk stanovené legislativou České republiky.

Stellart Clinic disponuje obsáhlou databází dárců a dárkyň, a díky tomu dokážeme vybrat ty nejvhodnější bez dlouhé čekací doby.

Stellart Clinic Teplice musí uchovávat zdravotnickou dokumentaci 30 let a celý program podléhá pravidelným kontrolám ze strany státních úřadů (Státní ústav pro kontrolu léčiv, Ministerstvo zdravotnictví).

Frozen Sperm

Pro koho je léčba určena?

Léčba je určena párům, kterým brání v reprodukci zdravotní důvody na straně partnerky či partnera. Více o neplodnosti a jejích příčinách se dozvíte na stránce příčiny neplodnosti.

Určena je také pro páry, kterým hrozí, že dojde ke komplikacím po stránce genetické.

IVF s darováním vajíček

Dárcovství vajíček nabízí možnost bezpečné a efektivní léčby neplodnosti pro ženy se špatnou kvalitou vajíček nebo chybějícími vajíčky. Obecně platí, že asi třetina žen, které nemohou otěhotnět přirozeně, nemá žádná vajíčka nebo produkují vajíčka nekvalitní. Léčba dárcovstvím vajíček je pro tyto pacientky ideální.

IVF s darováním spermatu

Darování spermií nabízí bezpečnou a účinnou možnost léčby plodnosti pro pár, pokud je plodnost muže ohrožena. Pokud nejsou v ejakulátu ani v tkáni varlat žádné použitelné spermie, může pár zvolit darování spermatu. Tato varianta je vhodná také pokud existuje zvýšené riziko dědičných onemocnění.

IVF s darováním embryí

Dárcovství embryí nabízí možnost bezpečné a účinné léčby neplodnosti pro pár, kdy z různých důvodů nejsou oba partneři schopni produkovat zdravá vajíčka a spermie. Oocyty anonymního dárce jsou oplodněny spermiemi anonymního dárce.

Kontaktujte nás
a udělejte první krok na cestě k vlastní rodině!

  * - povinná položka

  image-decoration
  image-decoration

  Zavolejte nám

  +420 417 539 903

  Copyright 2024 Stellart s.r.o.

  Copyright 2024 Stellart s.r.o.

  image-decoration