Přijímáme nové pacientky na gynekologii - objednáváme na přesný čas. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami. Tel: 417 539 915
 

Potřebuji darované vajíčko

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Zdravotní komplikace a vyšší věk ženy ovlivňují počet a kvalitu produkovaných vajíček. Pro tyto klientky máme připravený náš darovací program. Darovaná vajíčka lze oplodnit spermatem partnera nebo darovaným spermatem.

 • Klademe velký důraz na výběr dárkyň, abychom zajistili co nejkvalitnější vajíčka vhodná k darování.
 • Vybíráme dárkyně ve věkovém rozmezí 18 – 33 let s minimálně středoškolským vzděláním.
 • Dárkyně podstupují podrobná zdravotní a genetická vyšetření.
 • Darovací program je zcela anonymní pro dárkyni i klientku.
 • Vhodnou dárkyni vybírá lékař na základě Vašich preferovaných podmínek (krevní skupina, barva vlasů, barva očí, výška, váha, věk, vzdělání).
 • Garantujeme minimálně 2 embrya ve stádiu blastocysty za podmínky, že spermie Vašeho partnera jsou v normě.

Darování vajíček je v České republice zcela legální a dárkyním jsou kompenzovány účelně vynaložené náklady spojené s darováním.

Dárcovství zárodečných buněk je dobrovolné a anonymní jak pro dárkyni, dárce, tak i pro neplodný pár a dítě počaté pomocí této metody. Stellart Clinic Teplice musí uchovávat zdravotnickou dokumentaci 30 let a celý program podléhá pravidelným kontrolám ze strany státních úřadů (Státní ústav pro kontrolu léčiv, Ministerstvo zdravotnictví).

Stellart Clinic disponuje obsáhlou databází dárců a dárkyň a díky tomu dokážeme vybrat ty nejvhodnější bez dlouhých čekacích dob.

Průběh léčby s darovanými vajíčky

Krok 1

Úvodní konzultace s lékařem

Lékař Vás podrobně seznámí s průběhem vaší léčby.
Vhodnou dárkyni vybírá lékař na základě Vašich preferencí jako je barva vlasů, očí, výška…. Rozhodující je RH faktor a krevní skupina.

Krok 2

Synchronizace cyklů

Lékař pomocí léků upraví menstruační cyklus příjemkyně a zahájí hormonální stimulaci dárkyně, tak aby bylo vše správně načasované.

Krok 3.

Odběr vajíček

Po 10 až 14 dnech stimulace se provádí odběr vajíček dárkyně. V den odběru vajíček je nutné odebrat i spermie partnera příjemkyně. K oplodnění lze použít i spermie darované.

Krok 4

Oplodnění vajíček

Oplodnění vajíček – v laboratorních podmínkách se pomocí metod ICSI nebo PICSI punktovaná vajíčka oplodní vlastními nebo darovanými spermiemi. Následuje kultivace vyvinutých embryí, která trvá přibližně 5 dní.

Krok 5

Embryotransfer

Po úspěšné kultivaci se embryo zavede do dělohy příjemkyně. Pro vyšší šanci uhnízdění embrya lze využít podpůrných metod jako je asistovaný hatching nebo embryoglue.

[bold_timeline_item_button title=“Expand“ style=““ shape=““ color=““ size=“inline“ url=“#“ el_class=“bold_timeline_group_button“]

Kontaktujte nás
a domluvme se na vaší cestě za snem

  bt_bb_section_top_section_coverage_image
  bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

  Zavolejte nám

  +420 417 539 903

  Copyright 2022 Stellart s.r.o.

  Copyright 2022 Stellart s.r.o.

  bt_bb_section_top_section_coverage_image