fbpx
 

Potřebuji darované vajíčko

image-decoration

Zdravotní komplikace a vyšší věk ženy ovlivňují počet a kvalitu produkovaných vajíček. Pro tyto klientky máme připravený náš darovací program. Darovaná vajíčka lze oplodnit spermatem partnera nebo darovaným spermatem.

 • Klademe velký důraz na výběr dárkyň, abychom zajistili co nejkvalitnější vajíčka vhodná k darování.
 • Vybíráme dárkyně ve věkovém rozmezí 18 – 33 let.
 • Dárkyně podstupují podrobná zdravotní a genetická vyšetření.
 • Darovací program je zcela anonymní pro dárkyni i klientku.
 • Vhodnou dárkyni vybírá lékař na základě Vašich preferovaných podmínek (krevní skupina, barva vlasů, barva očí, výška, váha, věk, vzdělání).
 • Garantujeme minimálně 2 embrya ve stádiu blastocysty za podmínky, že spermie Vašeho partnera jsou v normě.

Darování vajíček je v České republice zcela legální a dárkyním jsou kompenzovány účelně vynaložené náklady spojené s darováním.

Dárcovství zárodečných buněk je dobrovolné a anonymní jak pro dárkyni, dárce, tak i pro neplodný pár a dítě počaté pomocí této metody. Stellart Clinic Teplice musí uchovávat zdravotnickou dokumentaci 30 let a celý program podléhá pravidelným kontrolám ze strany státních úřadů (Státní ústav pro kontrolu léčiv, Ministerstvo zdravotnictví).

Stellart Clinic disponuje obsáhlou databází dárců a dárkyň a díky tomu dokážeme vybrat ty nejvhodnější bez dlouhých čekacích dob.

Průběh léčby s darovanými vajíčky

Krok 1

Konzultace s lékařem

Při prvním setkání s naším specialistou získáte komplexní informace o léčbě IVF s darovanými vajíčky. Vybereme vhodnou dárkyni vajíček na základě vašich preferencí jako jsou barva vlasů, očí, výška a klíčové faktory jako RH faktor a krevní skupina.

Krok 2

Synchronizace cyklů

Vaše léčba začne synchronizací menstruačních cyklů. Lékař upraví váš cyklus a zahájí hormonální stimulaci dárkyně, aby vše bylo perfektně načasováno pro další kroky léčby.

Krok 3.

OPU – Odběr vajíček

Po 10 až 14 dnech hormonální stimulace dárkyně dojde k odběru jejích vajíček. V tentýž den je také potřeba odebrat spermie od partnera nebo použít darované spermie.

Krok 4

Oplodnění a kultivace embryí

V laboratoři oplodníme vajíčka metodami ICSI nebo PICSI, a to buď vlastními nebo darovanými spermiemi. Následuje pětidenní kultivace vyvinutých embryí.

Krok 5

ET / Embryotransfer

Po úspěšné kultivaci se vybrané embryo přenese do dělohy příjemkyně. Zákrok probíhá v našem zákrokovém sále bez použití narkózy a trvá jen 10 minut. Váš partner může být přítomen, aby vás podpořil. Po krátkém odpočinku obdržíte všechny potřebné informace pro další kroky a můžete se bez obav vrátit domů.

Krok 6

Těhotenský test

Dva týdny po zákroku si uděláte těhotenský test. Doporučujeme také krevní test HCG, který potvrdí těhotenství a vyloučí případné komplikace, i když test z moči vyjde negativně. Tento odběr je důležitý pro potvrzení těhotenství, ale zároveň pro vyloučení biochemického či mimoděložního těhotenství.

[bold_timeline_item_button title=“Expand“ style=““ shape=““ color=““ size=“inline“ url=“#“ el_class=“bold_timeline_group_button“]

Kontaktujte nás
a udělejte první krok na cestě k vlastní rodině!

  * - povinná položka

  image-decoration
  image-decoration

  Zavolejte nám

  +420 417 539 903

  Copyright 2024 Stellart s.r.o.

  Copyright 2024 Stellart s.r.o.

  image-decoration