fbpx
 

Darované embryo

image-decoration

Pokud se páru nedaří otěhotnět a není možné použít jejich vlastní reprodukční buňky, mají možnost využít programu darovaného embrya, při němž se použijí vajíčka a spermie od vhodných dárců. V laboratorních podmínkách vznikne embryo, které je vhodné k darování. Výhodou této metody léčby neplodnosti, je její možnost téměř okamžité realizace, bez injekční hormonální stimulace ženy, navíc s jistotou genetického vyšetření dárců i dárkyň.

Darování embryí je pravděpodobně nejrychlejší způsob, jak otěhotnět. Všechna naše embrya byla bezpečně vitrifikována ve stadiu blastocysty nejvyšší kvality (AA a AB). Vitrifikace je velmi šetrná metoda kryokonzervace.

Darovaná embrya pocházejí od našich prověřených dárců, kteří musí dle českého zákona o umělém oplodnění splňovat tyto podmínky:

 • české občanství
 • věková hranice je 33 let pro ženy a 38 let pro muže
 • genetické testy bez pozitivního nálezu
 • nadprůměrné hodnoty hormonálního profilu / spermiogramu
 • výborný zdravotní a psychický stav

Budoucí rodiče se vyjádří k požadovaným vlastnostem, které by měli dárci mít: barva vlasů a očí, výška, váha, vzdělání/povolání. Pro správný výběr jsou velmi důležité krevní skupiny a Rh-faktory. Zájemcům můžeme k jejich spokojenosti předložit několik návrhů vhodných dárců. Jakmile budou příjemci s návrhem spokojeni, připraví se budoucí maminka na kryoembryotransfer (KET). V cyklu, ve kterém se bude KET provádět, jsou nutné 3 ultrazvukové prohlídky. Příprava může nebo nemusí být podpořena hormonální stimulací.

Darování embryí je zcela anonymní jak pro dárce, pro příjemce i narozené dítě.

Embryo

Kontaktujte nás
a udělejte první krok na cestě k vlastní rodině!

  * - povinná položka

  image-decoration
  image-decoration

  Zavolejte nám

  +420 417 539 903

  Copyright 2024 Stellart s.r.o.

  Copyright 2024 Stellart s.r.o.

  image-decoration