Vaše příběhy – reference

Vaše štastné příběhy

Filípek

Dobrý den celému týmu, který nám dopomohl k nádhernému miminku. Filípek se narodil 22.12. 2018 s mírami 3 800 g a 50 cm. Pochlubit se musíme, bez Vás bychom jej neměli. Děkují šťastní rodiče

Lina Magdalena Hope

Dobré ráno, milý týme kliniky Stellart. Chtěli bychom Vás informovat, že dne 10/10/2018 se narodila malá Lina Magdalena Hope Sommer. Děkujeme vám za vše. Rodina Sommer

Maty

Nebylo to pro nás vůbec lehké, tolik měsíců se snažit o miminko a stále nic. Nakonec jsme navštívili kliniku Stellart, kde jsem se setkali s velice milým personálem, všechny sestřičky, doktor i embryologové byli neuvěřitelně milý. Všechno nám několikrát vysvětlili, vždy odpověděli na všechny naše otázky, a nakonec díky nim se nám narodil náš první syn, který nám každý den dělá radost. Při plánování dalšího miminka se k Vám pane doktore Schmitzi, určitě vrátíme!

Viki

Každé ráno je pro mě a manžela mnohem krásnější než kdy v minulosti bylo, a to jen díky tomu, že na nás naše malinkatá princezna otevře svoje kouzelné očka a usměje se na nás. Za to všechno děkujeme Vám celému týmu kliniky Stellart a panu doktorovi Schmitzovi!

Fíla

Letos první Vánoce díky Vám strávíme jako opravdová rodina! I přes všechny naše zdravotní komplikace a útrapy jste nám pomohli a nevzdali to, stále jste nás podporovali a pomáhali nám mít sílu vytrvat a opravdu se to vyplatilo. Díky tomu, že máte nadmíru lidský přístup, porozumění, a celkové prostředí kliniky působí velice rodině a přátelsky, cítila jsem se v klidu a bezpečí. Děkujeme a takové štěstí co potkalo nás přejeme i ostatním!

Eli

Posíláme fotku naší holčičky, která se nám narodila jen díky Vaší pomoci, děkujeme, za to, že jste, jste totiž opravdový odborník se srdcem na pravém místě.

Eli

Slyšet stále dokola od všech, dej tomu čas, ono se to podaří je dost psychicky náročné. Když jsme přišli na kliniku bála jsem se, že uslyším to samé, vždyť pro ně je to rutina. Opak se stal ale pravdou, to neuvěřitelné pochopení, přístup a podpora, jen díky tomu máme naší milovanou princeznu. Děkuji klinice Stellart a panu doktorovi Schmitzovi a týmu embryologů!

Kubík

Vidět takový úsměv každý den se mi podařilo jen díky skvělému přístupu kliniky Stellart a MUDr. Schmitzovi. Po několika neúspěšných pokusech v jiných centrech, byl on ten, který přišel na to co je důvodem a jeho pokus vyšel na poprvé. Děkuji Vám já i manžel, máme úžasného syna, díky Vám!

Tobík

Po všech útrapách a snažení, mi dokázal pomoci pan doktor Schmitz a jeho úžasný tým kliniky Stellart. Ještě jednou děkuji, že můžeme být konečně rodina!

Tobiášek Skořepa

Spokojenost největší, co může být. Skvělý tým lékařů a přístup.

Back to Top