Vaše příběhy – reference

Vaše štastné příběhy

Familie Henze

I když už je to nějaká doba, chtěla jsem vám oznámit, že se nám 3. října 2021 narodil zdravý syn. Narodil se císařským řezem ve 34+4 týdnech těhotenství. Jde mu to báječně a my máme neskutečnou radost z našich dvou dětí, za kterým vděčíme Stellartu. Takže ještě jednou díky všem zaměstnancům! S přátelským pozdravem L.H.

Familie Scheibe

Dobrý den, chtěli jsme Vám oznámit, že náš syn Paul spatřil 20. 11. 2021 světlo světa. Vážil 3630 g, je 53 cm velký, obvod hlavičky 36 cm. Plánovaný datum porodu byl 30. 11. Oboum se nám daří super. Děkujeme Vám mockrát!!!!!!!! Milé pozdravy, rodina S.

Rodina Göbel-Kunze

Milý týme kliniky Stellart, milá paní Mikelini, s radostí Vám bychom Vám chtěli oznámit narození naší dcery Eline. Narodila se 20. 11. v 5:01. Porodní váha byla 3300 g, je 52 cm veliká a má obvod hlavičky 33,5 cm. Je zdravá a čilá. Byl to spontánní porod po vyvolání. Chtěli bychom Vám znovu opravdu ze srdce poděkovat za úžasnou péči a starost. Udělali jste z nás pyšné rodiče. Srdečné díky za to! Rodina K. s Eline.

Rodina Kohl

Dobrý den, Děkujeme všem zaměstnancům a celému týmu, stejně jako týmu lékařů a laboratornímu personálu. Vy jste pro mě hrdinové. To, čeho němečtí lékaři a kliniky za 20 let nedosáhli, jste nám umožnili jen na jeden pokus. Za to vám moc děkujeme. Jste jako andělé na zemi. Pozdravy Rodina Kohl

Mayvee

Dne 18.7.2019 se narodila naše dcera Mayvee. Vážila 3.700 g a měřila 51,5 cm. Je naprosto zdravá. Děkujeme vám všem, že jste nám umožnili prožívat toto úžasné dobrodružství ... Stephanie a Pierre Baptiste

Filípek

Dobrý den celému týmu, který nám dopomohl k nádhernému miminku. Filípek se narodil 22.12. 2018 s mírami 3 800 g a 50 cm. Pochlubit se musíme, bez Vás bychom jej neměli. Děkují šťastní rodiče

Lina Magdalena Hope

Dobré ráno, milý týme kliniky Stellart. Chtěli bychom Vás informovat, že dne 10/10/2018 se narodila malá Lina Magdalena Hope Sommer. Děkujeme vám za vše. Rodina Sommer

Maty

Nebylo to pro nás vůbec lehké, tolik měsíců se snažit o miminko a stále nic. Nakonec jsme navštívili kliniku Stellart, kde jsem se setkali s velice milým personálem, všechny sestřičky, doktor i embryologové byli neuvěřitelně milý. Všechno nám několikrát vysvětlili, vždy odpověděli na všechny naše otázky, a nakonec díky nim se nám narodil náš první syn, který nám každý den dělá radost. Při plánování dalšího miminka se k Vám pane doktore Schmitzi, určitě vrátíme!

Viki

Každé ráno je pro mě a manžela mnohem krásnější než kdy v minulosti bylo, a to jen díky tomu, že na nás naše malinkatá princezna otevře svoje kouzelné očka a usměje se na nás. Za to všechno děkujeme Vám celému týmu kliniky Stellart a panu doktorovi Schmitzovi!

Fíla

Letos první Vánoce díky Vám strávíme jako opravdová rodina! I přes všechny naše zdravotní komplikace a útrapy jste nám pomohli a nevzdali to, stále jste nás podporovali a pomáhali nám mít sílu vytrvat a opravdu se to vyplatilo. Díky tomu, že máte nadmíru lidský přístup, porozumění, a celkové prostředí kliniky působí velice rodině a přátelsky, cítila jsem se v klidu a bezpečí. Děkujeme a takové štěstí co potkalo nás přejeme i ostatním!

Back to Top