Přijímáme nové pacientky na gynekologii - objednáváme na přesný čas. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami. Tel: 417 539 915
 

Estetická gynekologie

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Naše klinika poskytuje široký rozsah gynekologických služeb, fungujeme také jako standardní gynekologická ordinace.

Estetická gynekologie je dostupná pro všechny ženy, které řeší problém se vzhledem svých intimních partií. Podoba zevních orgánů ovlivňuje spokojenost žen víc, než by se mohlo zdát.

Stellart Klinika Teplice nabízí ženám tyto služby:

Pokud i vy řešíte tyto intimní problémy, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si úvodní konzultaci s naším lékařem, který vám vše vysvětlí a podrobně odpoví na vaše dotazy.

Labioplastika

Labioplastika spočívá v modelaci a úpravě obvykle zvětšených malých stydkých pysků (labia minora), které jsou při správném vývoji ženského zevního genitálu překryty velkými stydkými pysky. Zmenšením malých stydkých pysků dojde k obnažení klitorisu.

Barva a velikost malých stydkých pysků je u každé ženy jiná, rozeznáváme až 70 druhů vzhledu ženského genitálu. Někdy se mohou malé stydké pysky vyvinout do takové velikosti, že přečnívají přes velké stydké pysky, což může ženě způsobovat různé problémy v běžném životě – potíže s hygienou, nošení spodního prádla či plavek (tření o prádlo nebo nošení kalhotek typu „tanga“). Potíže mohou být i při sportovních aktivitách (jízda na kole) a nepříjemné pocity v sexuálním životě a nezanedbatelný je i estetický vzhled.

Často ženu trápí více psychická stránka než fyzická. Vše se může vyřešit pomocí labioplastiky neboli plastiky stydkých pysků.

Plastika poševního vchodu

Plastika poševního vchodu pomůže odstranit deformity způsobené nedokonalým zhojením pohlavního ústrojí či neúměrným zvětšením poševního vchodu po porodu nebo ve vyšším věku, pokud jej tak pacientka vnímá a zhoršuje to její sexuální prožitky. S přibývajícím věkem a počtem porodů dochází k ochablosti vchodu poševního. Pokles elastičnosti se negativně projevuje při sníženém dráždění při pohlavním styku, čímž se snižuje kvalita intimního života ženy.

Jak zákroky probíhají

Před zákrokem je nutná konzultace s lékařem o představách a možnostech zákroku. Následuje předoperační vyšetření, které si zajistíte u svého praktického lékaře. Operaci je vhodné naplánovat na období těsně po skončení menstruace. Při zákroku se provede nejprve nákres rozsahu požadované redukce, tzn. zmenšovací operace jednoho či obou malých stydkých pysků. Zákrok je prováděn v celkové anestezii, který trvá cca 1 hodinu. Do oblasti je aplikována látka omezující krvácení a řezy se vedou tak, aby byla šetřena nervová vlákna této erotogenní oblasti.

Po zákroku je pacientka cca za 2 hodiny propuštěna s doprovodem domů.

Pooperační režim

Po zákroku je důležitý klidový režim, nedoporučuje se dlouhé sezení. Také je nutno omezit veškeré fyzicky náročné a sportovní aktivity do zhojení. Velmi důležitá je také intimní hygiena a ponechat operované místo pokud možno volné a odkryté.

Pooperační otok odeznívá asi tak třetí den po zákroku. Definitivní zahojení je do dvou týdnů a v případě nutnosti trvá pracovní neschopnost sedm až deset dnů. Sexuální abstinence by měla trvat čtyři až šest týdnů po zákroku.

Ceník estetické gynekologie

Zákrok Cena
Konzultace 500,- Kč
Resekce malého stydkého pysku jednostranná 8 000,- Kč
Resekce malého stydkého pysku oboustranná 9 500,- Kč
Plastika poševního vchodu 8 000,- Kč

Kontaktujte nás
a domluvme se na vaší cestě za snem

  bt_bb_section_top_section_coverage_image
  bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

  Zavolejte nám

  +420 417 539 903

  Copyright 2022 Stellart s.r.o.

  Copyright 2022 Stellart s.r.o.

  bt_bb_section_top_section_coverage_image