Bez obav se na nás obraťte.

Vyplňte formulář nebo rovnou zavolejte.

Stellart Klinika IVF

odborná péče v oblasti asistované reprodukce
a umělého oplodnění

Jsme soukromá klinika, která se již od roku 2010 zabývá asistovanou reprodukcí a komplexní péčí v oblasti léčby neplodnosti.

Víme, že se jedná o velmi citlivé téma a proto chceme abyste se u nás cítili příjemně, v klidu a bezpečí. V harmonickém a útulném prostředí našeho centra se o vás postarají lékaři, embryologové a zdravotní sestry z našeho profesionálního a empatického týmu.

IVF klinika Stellart je centrum asistované reprodukce a léčby neplodnosti, které se nachází v České republice v lázeňském městě Teplice.

Již od roku 2010 poskytuje komplexní péči v oblasti léčby neplodnosti – IVF, dárcovským programu, gynekologie a estetické gynekologie.

Z osobních zkušeností víme, jak důležité je cítit se příjemně, v klidu a bezpečí, tak jak to bývá v rodinném prostředí. Proto je naše klinika koncipována jako jeden harmonický celek, kdy vnímáte nejen příjemnou atmosféru, ale i empatii celého týmu Kliniky Stellart, který se skládá z kvalifikovaných odborníků z řad lékařů, embryologů a zdravotních sester.

Na naší moderní klinice, která využívá veškeré dostupné moderní metody technologie dosahujeme vysoké úspěšnosti a doposud jsme získali mnoho spokojených pacientek z České republiky i zahraničí a doufáme, že tomu tak bude i nadále.

Proč si vybrat kliniku Stellart?

75%
Úspěšnost naší léčby
7
Let léčíme neplodnost
1000+
Našich narozených dětí
 

Strategická poloha

Naše klinika se nachází pouhých 15 km od německých hranic a necelou hodinu jízdy autem z hlavního města Prahy. Tato vynikající dopravní dostupnost s mezinárodním dosahem umožňuje hned několik způsobů pohodlného cestování téměř odkudkoliv. Sídlíme v půvabném a poklidném prostředí českého lázeňského města Teplice, které se pyšní bohatou historií a přívětivou atmosférou.

Vaše šťastné příběhy

Back to Top